Зверніться до нас за допомогою

8 – 11 вересня 2021 року в м. Марсель відбувся XXIV Конгрес Європейської асоціації стереотаксичної та функціональної нейрохірургії

8 – 11 вересня 2021 року в м. Марсель (Франція) відбувся XXIV Конгрес Європейської асоціації стереотаксичної та функціональної нейрохірургії (European Society for Stereotactic and Functional Neurosurgery – ESSFN).  Слід зазначити, що це був один із перших медичних форумів, який проходив в режимі OFF-LONE. Конгрес проходив у старовинному палаці  Du Pharo, побудованому в 1858 році імператором Наполеоном ІІІ. У конгресі прийняли участь понад 400 делегатів.

На конгресі були обговорені новітні досягнення у лікуванні хвороби Паркінсона, торсійної дистонії, інших рухових розладів, хірургічного лікування епілепсії. Делегатом конгресу від України був д.мед. Костянтин Костюк, який представив дві доповіді: «Bilateral stereotactic anterior cingulotomy for intractable pain caused thalamic glioma» та «Surgery for multifocal epilepsy».

Також Костянтин Костюк був модератором пленарного засідання «LISIONING”, присвяченого ролі сучасних технологій абляції у лікуванні рухових розладів, епілепсії та деяких психічних порушень.