Зверніться до нас за допомогою
Image Alt

Медведєв Юрій Михайлович

Медведєв Юрій Михайлович
Лікар-нейрохірург вищої категорії
+38 044 4838183
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Дійсний член Української Протиепілептичної Ліги, Української Асоціації Нейрохірургів, Європейської Асоціації Нейрохірургів, Європейського товариства стереотаксичної та функціональної нейрохірургії (ESSFN).

Лікар-нейрохірург вищої категорії відділення функціональної нейрохірургії та нейромодуляції. Основні напрямки науково-практичної діяльності: хірургічне лікування хворих на хворобу Паркінсона, торсійну дистонію, дитячий церебральний параліч, інші рухові екстрапірамідні розлади, а також хірургічне лікування хворих з різними формами епілепсії та вогнищевими ураженнями головного мозку різної етіології, глибинна стимуляція мозку (імплантація DBS – нейростимулюючої системи).

Спеціалізація Лікар-нейрохірург вищої категорії
Наукова ступінь Кандидат медичних наук
Стажування та освіта у 1985 році закінчив «Київський медичний інститут» за спеціальністю «лікувальна справа». Післядипломна освіта: З 1 серпня 1985 року зарахований на посаду лікаря-рентгенолога в НДІ нейрохірургії. З 1 лютого 1988 року переведений на посаду лікаря-нейрохірурга у відділення функціональної нейрохірургії з рентген-операційною, де працює по теперішній час. У 1989 році пройшов курс спеціалізації по спеціальності «нейрохірургія». Аспірантура: У 1998р. зарахований в аспірантуру без відриву від виробництва. У 2002р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Нейрохірургічне лікування синдрому деформуючої м’язової дистонії». Диплом ДК №015440 Співавтор 83 наукових публікацій, в тому числі 9 публікацій в закордонних виданнях, співавтор 5 патентів на винахід.

Записатися на прийом

Будь ласка, вкажіть вашу контактну інформацію та додаткові дані для попереднього запису на прийом