Зверніться до нас за допомогою

Зелені інвестиції

Державна установа «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова Національної академії медичних наук України» стане прикладом енергоощадливості та впровадження дружніх до довкілля технологій. Проект екологічних (зелених) інвестицій реалізує Міністерство екології та природних ресурсів України разом з Урядом Іспанії.

Засідання Міжвідомчої робочої групи з розгляду проекту Програми екологічних (зелених) інвестицій, у роботі якої взяли участь Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Іспанія в Україні Сільвія-Хосефіна Кортес-Мартін та Президент Національної академії медичних наук України академік Віталій Цимбалюк, відбулось 24 травня 2019 р. в Державній установі «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова Національної академії медичних наук України».

Під час засідання було презентовано проект цільових екологічних (зелених) інвестицій, які спрямовані на термомодернізацію лабораторних та клінічних корпусів інституту нейрохірургії.

Це стало можливим у рамках співпраці України з Урядом Іспанії з виконання Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату.